Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
k dizpozícii Po - Pia: 9:00 - 16:00

VITAJTE V NAŠOM INTERNETOVOM OBCHODE


Spoločnosť ANIMAL FOOD s.r.o. je priamym dovozcom exkluzívnych belgických značiek krmív VERSELE - LAGA a DELI NATURE na Slovensko. Všetky ich produkty sú vyrobené len z vysokokvalitných ingrediencií. Viac ako 100 rokov skúseností a znalostí s výrobou krmív je vždy zárukou vysokej kvality.

Naša spoločnosť je taktiež priamym dovozcom produktov značiek NUTRAVIAN, ORNITALIA, ALL-PET, AVES, FIORY, 2GR, SISAL FIBRE pre slovenský trh.

Okrem kvalitných krmív pre exotické vtáctvo vám ponúkame krmivá pre holuby belgickej značky BEYERS. Jedná sa o firmu, ktorá vyrába zmesi a výživové doplnky pre závodné holuby už od roku 1907.

Vďaka viac ako 20-tim rokom praktických skúseností s chovom exotického vtáctva (najmä papagájov), čerpaniu znalostí a spolupráci s chovateľmi vo svete vám dokážeme poradiť a namieru odporučiť krmivo pre vaše vtáky.

Na stránke www.animalfood.sk nájdete najširší sortiment krmív a doplnkov výživy pre exotické vtáctvo na Slovensku.


Pravidelne nás nájdete na chovateľskej burze v Nitre v hale M5.


- v prípade záujmu o doručenie vybraných produktov na chovateľské stretnutia nás neváhajte kontaktovať a my vám po dohode tovar privezieme.

- v prípade záujmu o odber väčšieho množstva krmiva Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.


Všetky dovážané produkty taktiež ponúkame za veľkoobchodné ceny.


Kúpou produktov VERSELE-LAGA a DELI NATURE prispievate na ochranu ohrozených druhov papagájov a ich prirodzeného prostredia.