Animalfood
Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
Po - Pia: 8:30 - 17:00

O nás


Naša spoločnosť je priamym dovozcom exkluzívnych belgických krmív VERSELE-LAGA a DELI NATURE na Slovensko. Všetky ich produkty sú vyrobené len z vysokokvalitných ingrediencií.

Medzi dovážané patria aj produkty značiek CéDé, WITTE MOLEN, ORNITALIA, BENEFEED, ALL-PET, AVES, FIORY, 2GR, SISAL FIBRE, THE AVIATOR, DOMUS MOLINARI, TOP INSECT, QUIKO, BOXENGOLD, PFIFFIKUS, NAT MIN, L.O.R. , AVICENTRA, INTER-ZOO, ANJOU, POLMARK, KLAUS, LENDA, YOUR PARROT ...

Okrem kvalitných krmív pre exotické vtáctvo vám ponúkame krmivá pre holuby belgickej značky BEYERS. Jedná sa o firmu, ktorá vyrába zmesi a výživové doplnky pre závodné holuby už od roku 1907.


Na stránke www.animalfood.sk si môžete vybrať z najširšieho sortimentu krmív, doplnkov výživy a príslušenstva pre exotické vtáctvo v SR.

Našu ponuku neustále s nadšením vylepšujeme a rozširujeme pre všetky kategórie zvierat.


Pravidelne nás nájdete na chovateľskej burze v Nitre.

- v prípade záujmu o doručenie vybraných produktov na chovateľské stretnutia nás neváhajte kontaktovať a my vám po dohode tovar privezieme.

- v prípade záujmu o odber väčšieho množstva tovaru Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.


Všetky dovážané produkty ponúkame aj za veľkoobchodné ceny.