Animalfood
Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Felix DUO Multipack mäsový výber v želé 4x85g

Felix DUO Multipack mäsový výber v želé 4x85g

 
2.20
6518
Nie je na sklade

Felix DUO Multipack mäsový výber v želé

Kompletné krmivo pre dospelé mačky s hovädzím, kuracím, jahňacím, teľacím a morčacím mäsom v kapsičkách.

Originálna receptúra je zdrojom esenciálnych Omega 6 mastných kyselín. Obsahuje správnu kombináciu vyvážených minerálnych látok a vitamínov bez pridaných umelých aróm, konzervantov a farbív. Krmivo je vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky.

Zloženie:

  • kura a ľadviny: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (kura 4%, ľadvinky 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
  • morka a pečeň: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (morka 4%, pečeň 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
  • hovädzie a hydina: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (hovädzie 4%, hydinové 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
  • jahňacie a teľacie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (jahňacie 4%, teľacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Analytické zloženie : vlhkosť 82%, proteíny 11,5%, tuky 2,5%, anorganické látky 2,5%, hrubá vláknina 0,05%, Omega-6 mastné kyseliny 0,3%.

Obsah balenia:

1ks Felix kapsička - kura a ľadviny

1ks Felix kapsička - morka a pečeň

1ks Felix kapsička - hovädzie a hydina

1ks Felix kapsička - jahňacie a teľacie