Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
k dizpozícii Po - Pia: 9:00 - 16:00
NEKTON-Q 30g

NEKTON-Q 30g

 
5.90
Na sklade
+
Pridať na Zoznam prianí

Vitamínový doplnok pre tie druhy vtákov, ktoré potrebujú zvýšené množstvo vitamínu K a pre jedincov v karanténe alebo počas liečenia (najmä pri podávaní antibiotík alebo sulfonamidov).

Tento potravinový doplnok podporuje organizmus vtákov, najmä tých, ktorí sú liečení antibiotikami, ako napr. pri ochoreniach alebo v karanténe. Okrem iného obsahuje vitamín A, E, K, ktoré okrem iných funkcií spevňujú bunkovú stenu, regulujú bunkový metabolizmus a pomáhajú regenerácii organizmu.Toto je pre vtákov veľmi dôležité najmä vtedy, ak je v ich organizme počas liečby prítomných mnoho cudzích látok.


Použitie: Pridávajte do pitnej vody. Dávkujte 1 g NEKTON Q do ¼ L vody. Priložená dávkovacia lyžička zodpovedá 1g práškového vitamínu. Používajte čerstvú vodu každý deň.

Zloženie: vitamíny A, D3, E, B1, B2, kyselina D-pantothenová, niacinamid, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, C, K3, biotín.

Aminokyseliny: L-lysín, DL-metionín.

Stopové prvky: mangán, zinok, železo, meď, kobalt, jód.