Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
k dizpozícii Po - Pia: 9:00 - 16:00
NEKTON-B-Komplex 35g

NEKTON-B-Komplex 35g

 
6.50
Na sklade
+
Pridať na Zoznam prianí

NEKTON B-komplex pomáha predchádzať a vyrovnávať sa s nedostatkom vitamínu B, taktiež zabraňuje neurologickým poruchám a podporuje metabolizmus pri ochoreniach a v náročnom období hniezdenia, ktoré vtákov vyčerpáva.

NEKTON®-B-Komplex je doplnok obsahujúci vitamíny komplexu B pre všetky druhy vtákov. Vitamíny komplexu B sú rozpustné vo vode a sú životne dôležité pre vtákov ako súčasť systému enzýmov, ktoré katalyzujú metabolizmus sacahridov, tukov a bielkovín.

Chovatelia taktiež ocenia prínos tohto prípravku najmä v období ochorenia chovaných vtákov, pretože dostupnosť vitamínov B pre organizmus v období liečenia antibiotikami je oveľa nižšia.

Použitie: NEKTON B-komplex je vo vode rozpustný potravinový doplnok v práškovej forme. Ľahko sa dávkuje a pripravuje. Môže sa pridať do pitnej vody alebo ovocia. Každé balenie NEKTON B-KOMPLEX obsahuje odmerku.

Dávkovanie: Podávajte ½ odmerky NEKTON B-KOMPLEX denne pre malých vtákov. Stredne veľký vtáci vo veľkosti hrdličky by mali dostať jednu celú odmerku prípravku. Vtáci o veľkosti papagájov 1-2 odmerky denne do pitnej vody, alebo do ovocia, ktoré spotrebujú za jeden deň.

Min. obsah v 1000 g: Thiamín 1,500 mg; riboflavín 3,400 mg; niacinamid 30,000 mg; kys. D-pantothenová 10,000 mg; vitamín B6 3,400 mg; vitamín B12 10,500 µg; kys. listová 500 mg.

Upozornenie: Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste.