Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
k dizpozícii Po - Pia: 9:00 - 16:00
AMAZONAS PARK PANTANAL 2kg

Deli Nature Amazonas Park PANTANAL 2kg

 
8.90
028531
Na sklade
+
Pridať na Zoznam prianí

AMAZONAS PARK PANTANAL je prémiová zmes zložená z cereálií a zrnín prémiovej kvality. Táto zmes je navrhnutá v spolupráci s vedcami a odborníkmi na výživu z vtáčieho parku Amazonas. Spojenie mnohoročných skúseností a znalostí je teraz dostupné pre všetkých milovníkov vtáctva.

Zmes je špeciálne vyvinutá pre veľké druhy papagájov ara, kakadu palmové a iné druhy papagájov, ktoré potrebujú potravu s vysokým obsahom tuku.

AMAZONAS PARK PANTANAL je obohatená o extrudované granule, ktoré obsahujú dôležité vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky. Krmivo taktiež obsahuje grit, ktorý podporuje trávenie.

Zloženie: čierna slnečnica, pásikavá slnečnica, biela slnečnica, kardi, biely cirok, pohánka, puffovaná kukurica, tekvicové semienka, cédrové orechy, para orechy, pšenica, puffovaná pšenica, extrudované granule, lúpané arašídy, grit, sušené šípky, paddy ryža, lúpaný ovos, sušená mrkva, vlašské orechy, ostropestrec mariánsky, plody sušenej jarabiny, sušené ovocie (banán, ananás, papaya), čili papričky.

Kúpou produktov Deli Nature prispievate na ochranu ohrozených druhov papagájov, iných druhov vtákov a ich prirodzeného prostredia.