Animalfood
Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Zľava 40%
ASKIO NATURE High Protein 10kg

ASKIO NATURE High Protein 10kg

Cenníková cena: 49.90  
29.90
Ušetríte: €20.00 (40%)
2559
Na sklade
+
Pridať na Zoznam prianí

ASKIO NATURE High Protein

Kompletné denné granulované krmivo pre papagáje, ktoré v prírode bežne konzumujú potravu s nízkym obsahom tuku (napr. papagáje kakadu (okrem kakadu palmového), amazoňany, amazóniky, alexandre apod.) Toto krmivo pre papagáje podávame v tzv. nereprodukčnom kľudovom období mimo chovnej sezóny.

- vyvinuté dlhoročným chovateľom papagájov a odborníkmi na výživu zvierat z veterinárnej univerzity Aristotle Thessaloniki (v Grécku)

- vyvážené zloženie pre správny vývoj kostí a peria, správnu mozgovú činnosť a pre udržanie optimálneho stavu počas celého roka

- s obsahom inulínu, ako prírodného prebiotika pre zdravú pečeň a podporu trávenia

- špeciálny proces extrudovania pre výbornú stráviteľnosť

- vtákmi ľahko prijímateľné vďaka prírodnej chuti

- vyrobené len z čerstvých prírodných ingrediencií

- bez pridaných umelých farbív a konzervantov


Podávanie:

Podávame ako bežné denné alebo doplnkové krmivo (môže tvoriť až 15% dennej kŕmnej dávky) v kombinácii s čerstvým ovocím a zeleninou. Denný príjem vtákov by mal byť medzi 5% - 10% ich telesnej hmotnosti v závislosti od ich aktivity a veľkosti tela.

Vtáky musia mať vždy prístup k čerstvej vode.

Zloženie: semená a cereálie, olejnaté ovocie, strukoviny, rastlinné oleje, fruktóza, sušené pivovarské kvasnice, inulín, maniok, extrakt z Rosmarinus officinalis, vitamíny, minerály, aminokyseliny.

Analytické zloženie: hrubý proteín 22%, hrubý tuk 10%, vlhkosť 8%, hrubá vláknina 3%, hrubý popoľ 10%.