Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Telefónny kontakt +421 34 622 8021
k dizpozícii Po - Pia: 9:00 - 16:00
ARDAP spray 750 ml

ARDAP spray 750 ml

 
10.90
Na sklade
+
Pridať na Zoznam prianí

ARDAP SPRAY je účinný insekticíd, zvlášť veľmi efektívne pôsobiaci proti roztočom. Je to však chemický produkt, ktorý by nemal byť používaný v priamom kontakte so zvieratami. Prostriedok sa výborne hodí na odstránenie parazitov z terárií alebo iných chovných priestorov, chované zvieratá však musia byť pred použitím z priestorov vyňaté. Po použití je nevyhnutné priestory dobre vyvetrať. Nepoužívať v miestnostiach, kde sú cielene chované iné bezstavovce (škorpióny, pavúky a pod.)

Univerzálny produkt na hubenie škodcov s okamžitou účinnosťou až na dobu šesť týždňov po aplikácii.

Je insekticíd proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu vrátane múch a ďalších dvojkrídlových chrobákov, švábov, mory, strieborné ryby, pavúky, mravce, roztoče a švoly v domácich i verejných priestoroch, vrátane holubníkov na povalách, ďalej pre , vtáčie klietky, zvieracie boxy a psie búdy.

NÁVOD NA POUŽITIE: Nastriekať na preferované miesta kde sa nachádzajú škodcovia zo vzdialenosti približne 30 cm, kým na povrchu je vidieť, že je mierne vlhký.

UPOZORNENIE: neaplikovať na mačky, terárijné živočíchy a v blízkosti akvárií!!

Výrobca: Quiko Germany